Hej,
Har lite gott och blandat som jag tänkte försöka sälja. Bland annat ett felköp av nedan del till en 1911. Gud vet hur det gick till. Har två stycken i alla fall. 130 kr fraktat om någon vill ha.
Har även en standard 10/22 trästock som jag kan tänka mig bli av med. Har en större (tydlig) och en mindre (svår att se) tryckskada från en väska som föll mot den, annars i nyskick. Kan även tänka mig byta rakt av mot en stock i syntet. Lägger upp bild på den större skadan.
Slutligen har jag ett komplett LPA sikte till en Shadow SP-01 med matchande korn, samt ett SA trycke i silverfärgad aluminium som blivit över i skrotlådan. Finishen är sliten på båda men funktionen är det inget fle på. Tänkte 450fraktat för allt. Sportec pris för nya grjor runt 1100-1200kr.